KAMPANIA SKLEPÓW a Tab

   Dzięki współpracy z serwisem TestMeToo miałam możliwość skorzystania z oferty sklepu internetowego aTab. Sklepy te zajmują się sprzedażą elementów wyposażenia kuchnii i jadalni. Zakupów możemy dokonać przez internet lub w salonach stacjonarnych obecnych w 7 miastach Polski m.in. w Lublinie, Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie i Katowicach.

(1)
Oferta sklepu a Tab podzielona jest na 3 strefy:
- gotowanie i pieczenie, gdzie możemy dostać np. garnki, patelnie, blachy i formy do pieczenia, deski do krojenia, noże, chlebaki, pojemniki
- serwowanie do stołu, gdzie kupimy naczynia kuchenne, sztućce, kieliszki, dzbanki, dekoracje
- tekstylia, gdzie dostępne są ściereczki kuchenne, fartuchy, obrusy, serwety i bieżniki.


(2)

(3)

(4)


    Moim zdaniem oferta sklepu a Tab jest ciekawa, a asotryment bogaty i zróżnicowany. Możemy tam znaleźć wiele przydatnych i nietuzinkowych przedmiotów, które będą pełniły zarówno funkcje dekoracyjne jak i użytkowe. Nie miałam jeszcze okazji korzystać ze sklepu stacjonarnego, jednak podczas najbliższych zakupów na pewno wstąpię i wybiorę coś do kuchni.
     Kilka dni temu dzięki kampanii a Tab, mogłam zamówić dowolny przedmiot (oczywiście w ograniczonym przedziale cenowym). Tym razem zdecydowałam się na rzecz typowo użytkową, niezbędną w każdej kuchni. Szukałam tego przedmiotu już od dłuższego czasu i nigdzie nie mogłam go kupić. Udało mi się to dostać w sklepie a Tab, a mowa tu o szczypcach służących do nakładania potraw. Nadają sie one do przekładania makaronu, sałatek czy mięsa. Zakupy w sklepie internetowym przebiegły bardzo sprawnie, a zamówiony towar otrzymałam w ciągu 2 dni, a więc polecam go wszystkim wposażającym kuchnie i jadalnię. Pełną ofertę sklepu można zobaczyć na stronie a Tab.

Szczypce do nakładania potraw

Wejdź na stronę TestMeToo klikając w poniższe zdjęcie, przeczytaj mój raport  i otrzymaj kupon rabatowy na zakupy w sklepie a Tab.

TestMeToo - dołącz do nas1,2,3,4 - zdjęcia pochodzą ze strony http://a-tab.com.pl/pl/
Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.