BĄDŹ EKO Z GREEN DREAM

    W dzisiejszym świecie coraz bardziej jesteśmy narażeni na działanie szkodliwych środków i substancji chemicznych. Pełno ich zarówno w jedzeniu, piciu jak i kosmetykach. Oczywiście są instytuty i organizacje, które ustalają "bezpieczne" normy i starają się nam wmówić, że skoro dana rzecz została przebadana i dopuszczona na rynek, to nie jest szkodliwa i nie ma negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Ale czy na pewno....?

   Spójrzmy na skład pierwszej lepszej wędliny w sklepie. Tak pełno tam różnych E, że dziwię się, że nie świeci ona w ciemności. Przykładów jest wiele i tak naprawdę niemal w każdej rzeczy dostępnej w markecie możemy znaleźć konserwanty, barwniki, sztuczne aromaty i ulepszacze, które mogą nam szkodzić. Gdybyśmy spożyli tylko jedną rzecz dziennie, to na pewno nasz organizm poradziłby sobie z tą niewielką dawką niechcianej substancji, ale pomyście ile jemy tego wszystkiego w ciągu dnia! Na śniadanie chlebek z konserwantem i ulepszaczem, wędlinka pełana E i pomidorek z pescytydami; na obiadek kurczaczek z hormonami i antybiotykami oraz suróweczka z kolejną dawką pestycydów, a wszystko to popite "pysznym i zdrowym" soczkiem z koncentratu z dodatkiem sztucznego aromatu i barwnka.   Także kosmetyki pełne są konserwantów i innych substancji, które przenikają bariery komórkowe i mogą gromadzić sie w różnych organach. Czy nasze ciało jest w stanie to znieść, czy organizm ma zdolność neutralizacji lub wydalenia wszystkich tych szkodliwych substancji. Jeśli tak, to skąd coraz więcej wokół nas osób z trądzikiem, alergiamii czy nowotworami? Otwórzmy wreszcie oczy i stańmy się świadomymi konsumentami, bo stawką jest nasze zdowie i życie!
   Jednym z odkrytych przeze mnie ostatnio miejsc, które ułatwi nam prowadzenie zdrowego trybu życia oraz zadba o naszą urodę i dobre samopoczucie jest sklep internetowy GREEN DREAM. Sklep powstał z pasji do zdrowego odżywiania, a w jego ofercie znajdziemy ekologiczną żywność, suplementy diety, kosmetyki naturalne, eko chemię oraz wyciskarki do owoców, które pozwolą nam przygotować lecznicze soki. 
   Asortyment Green Dream jest bardzo bogaty i zróżnicowany, a ceny produktów zaczynają się już od kilku złotych, więc na pewno nie jest to miejsce przeznaczone tylko dla osób z "grubym"portfelem. Gorąco polecam sklep wszystkim, którzy chcą być świadomymi konsumentami, a zdrowie swoje i najbliższych jest dla nich najważniejsze.


      


        Zobacz ofertę sklepu 


Jeżeli chcecie poznać różne ciekawostki i wskazówki związane ze zdrowym stylem życia, znajdziecie je na blogu Green Dream
Wkrótce nowy post z recenzją kosmetyków eko, które otrzymałam do testowania od sklepu Green Dream.
Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.