moje IDEALIA - STARY BLOG W NOWEJ ODSŁONIE

Dzisiejszy wpis dedykuję zmianom, jakie zaprowadziłam na blogu, wśród których największą jest zmiana nazwy. Testomania powstała przypadkiem, a głównym motywem założenia tego bloga były wymagania agencji marketingowych, dla których testuję i recenzuję przeróżne produkty. Szybko jednak załapałam bakcyla, a blogowanie stało się moją nowa pasją. Posiadanie swojego miejsca w sieci to świetna zabawa, choć nie ukrywam, że zabiera wiele czasu i energii. Rekompensują to jednak stale rosnące statystyki oraz świadomość, że ktoś tu zagląda.


Moje IDEALIA to stary blog w nowej odsłonie, który systematycznie będzie modernizowany i ulepszany. Niestety dopiero raczkuję w blogosferze, a do wszystkiego dochodzę sama metodą prób i błędów, dlatego liczę na Waszą wyrozumiałość i przymknięcie oka na pewne niedociągnięcia.


Pierwszy wpis powstał ponad 4 miesiące temu, a ja wciąż nie mogę uwierzyć jak przez tak krótki czas, prowadzenie bloga wpłyneło na moje życie. Nauczyłam się wielu nowych rzeczy oraz natrafiłam na blogi naprawdę interesujących osób, które codziennie motywują mnie do walki o lepsze, szczęśliwsze życie. Jednymi z moich ulubionych miejsc, do którch zaglądam kilka razy w tygodniu jest KAMERALNA oraz SIMPLICITE.
Dlaczego "moje IDEALIA" ?

Postanowiłam, że moje IDEALIA będzie blogiem lifestylowym, na którym będę pisała o swoich pasjach, pragnieniach czy zainteresowaniach. Nie chciałam się ograniczać do jednej tematyki, dlatego na blogu poruszę różne zagadnienia bliskie niemal każdej kobiecie. Znajdziecie tu porady kosmetyczne i recenzje kosmetyków, przepisy na wypróbowane dania, rekomendacje najlepszych moim zdaniem książek oraz informacje dotyczące aranżacji i dekorowania wnętrz, mody czy zdrowia.

Po długich rozważaniach nazwa "moje IDEALIA" wydała mi się najbardziej odpowiednia do miejsca, które pragnę stworzyć. IDEALIA to coś, co nas zachwyca i inspiruje. To rzeczy, które czynią nasze życie piękniejszym i szczęśliwszym oraz nadają mu sens. Są to pasje i marzenia, które motywują nas do działania, dzieki czemu osiągamy spełnienie i harmonię. Na tym blogu chcę podzielić się moimi idealiami, które być może zainspirują także i Was oraz uczynią Waszą codzienność i związane z nią wybory łatwiejszymi. Dziękuję, że tu wstąpiłaś i mam nadzieję, że będziesz pojawiać się częściej :)

Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.