WSPÓŁPRACA

Witaj

Moje IDEALIA to dynamicznie rozwijający się blog lifestylowy, przeznaczony głównie dla kobiet. Jest to miejsce, w którym inspiruję, tworzę i testuję. Ponieważ jestem osobą o wielokierunkowych zainteresowaniach, na blogu podejmuję różne tematy, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Moje IDEALIA to możliwość przeprowadzenia atrakcyjnych i kreatywnych kampanii reklamowych. Jeśli posiadasz ofertę zgodną z  tematyką tego miejsca, to chętnie podejmę z Tobą współpracę. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu:

                                                monikabasiak@poczta.fmMożliwe formy współpracy:

- lokowanie produktu
- wpis sponsorowany
- link do Twojego sklepu/strony
- baner reklamowy w prawej kolumnie widoczny na stronie głównej oraz po wejściu w dany 
  post
- organizacja konkursu dla czytelników
- przeprowadzenie testu i recenzja
- kampania w social mediach
- inne ( Twoja propozycja )


Statystyki według GA marzec 2017Kto mnie odwiedza?

W zeszłym miesiącu odwiedziło mnie ponad 38 tysięcy unikalnych użytkowników, z czego znaczną większość, bo aż 91% stanowiły kobiety. Wśród czytelników najliczniejszą grupę tworzyły osoby w wieku 25-34 lata ( 46% ), kolejno osoby w wieku 18-24 lata ( 25% ), 35-44 lata ( 18% ) oraz powyżej 45 lat ( 11% ).


Moje dotychczasowe współprace

Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad.