PLANY LEKCJI W LETNIM KLIMACIE DO POBRANIA

blu tack zastosowanie


Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami! Chociaż część z Was wciąż wypoczywa na wakacjach, to nadszedł czas, aby zacząć kompletować szkolną wyprawkę. Kupowanie kredek, zeszytów i innych biurowych pomocników to jeden z najbardziej ekscytujących momentów związanych z powrotem do szkoły. Chcąc umilić Wam końcówkę wakacji przygotowałam plany lekcji do pobrania. Plany utrzymane są w wakacyjno letnim klimacie i na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. Możecie wybierać spośród grafik z akcentem marynistycznym, kwiatowym czy owocowym, które myślami przywodzą wakacyjne dni uprzyjemniając tym szkolne obowiązki.


Kompletując szkolną wyprawkę nie zapomnijcie o akcesoriach, które ułatwią i usprawnią naukę Waszych pociech. Jednym z niezbędników, który jest niezastąpiony w każdym domu, szkole czy biurze jest plastyczna masa mocująca Blu Tack. W wielu krajach produkt ten jest bardzo popularny i znajduje zastosowanie niemal w każdym biznesie, zastępując dziesiątki innych akcesoriów. Na przykład ja pracując w Spa w Irlandii przyklejałam przy jej użyciu oferty dla klientów, informacje reklamowe na witrynie czy wiadomości dla personelu. 


plan lekcji do druku


Jeśli zastanawiacie się co takiego rewelacyjnego jest w tym całym Blu Tacku, już Wam tłumaczę. Jest to świetna alternatywa dla wszelkiego rodzaju taśm klejących, spinaczy, pinesek, naklejek, samoprzylepnych karteczek czy magnesów. Przy jego użyciu bez problemu przykleicie plakaty, pocztówki, listy zakupowe czy wiadomości dla dziecka lub męża. Może także służyć do zabezpieczenia luźnych przedmiotów lub zamocowania niewielkich ozdób i dekoracji. Wkrótce organizuję przyjęcie urodzinowe dla mojego synka i większość elementów wystroju będzie przymocowana przy użyciu Blu Tacka. W porównaniu do dwustronnej taśmy klejącej, ma on taką przewagę, że nie zostawia śladów czy resztek kleju, a podczas próby oderwania od ściany nie odchodzi z farbą lub co gorsza z tynkiem. Jest także wielokrotnego użytku, więc jeden mały kawałeczek możemy przyklejać i odklejać nawet kilkanaście razy. 

Blu Tack jest świetnym produktem dla dzieci, który umożliwia kreatywną zabawę. Przy jego użyciu można wykonać wiele różnych plac plastycznych, zabawek DIY, czy dekoracji do pokoju. Co najważniejsze masa nie zawiera żadnych toksyn i jest całkowicie bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieciaczków. Idealnie nadaje się do przymocowania planów lekcji, które dzisiaj dla Was przygotowałam. Masę możecie kupić w sieci sklepów Biedronka.

darmowe plany lekcji do pobrania


Aby pobrać plan wystarczy kliknąć w napis "pobierz" widniejący pod daną grafiką. Plany przygotowane są w formacie A4. Korzystajcie i udostępniajcie znajomym do woli :)

 
pobierz                                                                                            pobierz 

plan lekcji do pobrania cytryny
pobierz                                                                                                pobierz
plan lekcji do druku kwiaty
pobierz                                                                                                    pobierz
kolorowe plany lekcji
pobierz                                                                                       Partnerem wpisu jest blutack.pl

Aby być na bieżąco polub blog na FB:

Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.