ETYKIETY NA PRZETWORY DO WYDRUKU 2018

naklejki na dżemy do pobrania diy

Sezon na truskawki w pełni, a więc to idealny czas aby zabrać się za domowe przetwory. Uwielbiam dżemy oraz konfitury, jednak te dostępne w sklepach to coś jak wyrób czekoladopodobny, dlatego co roku przygotowuję owocowe słoiczki wspólnie z moją mamą. Na pierwszy rzut idą truskawki, potem wiśnie, maliny i śliwki. Takie pyszności muszą mieć ładną oprawę, dlatego zrobiłam etykiety, które ozdobią przetwory w mojej spiżarni. Wystarczy je pobrać, wydrukować, wyciąć i przykleić na słoiczki. Można je drukować na papierze samoprzylepnym lub na zwykłym, który przykleicie za pomocą kleju biurowego.

EDIT: etykiety są zaktualizowane tzn. posiadają datę 2018

Dżem Truskawkowy pobierz
Dżem Malinowy pobierz
Dżem Porzeczkowy pobierz
Dżem Wiśniowy pobierz

Powidła Śliwkowe pobierz

Etykieta do samodzielnego wypełnienia pobierz
Sok malinowy pobierz
Ogórki pobierz
etykiety naklejki na soki dżemyEtykiety udostępniam wyłącznie do użytku domowego i nie wyrażam zgody na ich sprzedaż oraz komercyjne wykorzystanie. Jeśli chcesz udostępnić grafiki dla innych to dodaj link do źródła, czyli do mojego bloga.

Zobacz także:

Plakaty na dobranoc do pobrania
- Karty do zdjęć "Mój pierwszy rok"

Aby być na bieżąco polub blog na FB

Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.