DARMOWE PRÓBKI DLA NIEMOWLĄT

bezpłatne produkty dla dzieci


Będąc w ciąży natrafiłam na stronkę producenta żywności dla niemowlaków, który w zamian za rejestrację, oferował wysyłkę darmowych próbek. Jak się okazuje, taką formę promocji prowadzi większość firm. Dla nich jest to możliwość otrzymania opinii rodziców, przedstawienia swojej oferty oraz pozyskania nowych klientów. Dla nas szansa na wypróbowanie i przetestowanie produktów przed ich zakupem, dzięki czemu możemy zaoszczędzić pieniądze na nietrafionych czy nieodpowiadających nam rzeczach. Wystarczy parę minut, aby zapisać się do newslettera i otrzymać darmową paczkę. Czasem są to pojedyncze próbki, czasem pełnowymiarowe produkty i akcesoria oraz poradniki prawidłowego karmienia, rozszerzania diety czy pielęgnacji. Wydaje mi się, że naprawdę warto, a jeśli zabawa Wam się znudzi, w każdej chwili możecie zrezygnować i jednym kliknięciem wypisać się. Sama zarejestrowałam się na kilku stronach i przyznam, że najfajniejszy jest chyba Hipp, od którego dostałam już 3 paczuszki. Poniżej przedstawiam spis producentów wraz z linkami, gdzie możecie otrzymać darmowe próbki i produkty.


KLUB MALUSZKA HIPP w pierwszej paczce otrzymałam tabliczkę na szybę samochodu z imieniem dziecka, teczkę maluszka, w której trzymam książeczkę zdrowia oraz wyniki badań, a także poradnik " Pierwszy rok życia dziecka". W drugiej paczce był obiadek w słoiczku dla dzieci po 4 miesiącu życia, łyżeczka do karmienia dziecka, kupony rabatowe na produkty Hipp oraz poradnik dotyczący rozszerzania diety. W 3 paczce, którą należy odebrać samemu w Rossmannie, słoiczek po 7 miesiącu, łyżeczka a także poradnik " Pierwsze ząbki".

KLUB BOBOVITA w zamian za rejestrację otrzymujemy paczkę zawierającą pełnowymiarowe opakowanie kaszki Bobovita Porcja zbóż, słoiczek z obiadkiem dla dzieci po 4 miesiącu oraz poradnik żywienia małego dziecka.

BEBI KLUB w pierwszej paczce otrzymujemy świetny termoforek z pestkami wiśni oraz teczkę maluszka, w kolejnych próbki mleka modyfikowanego.

BEBI PROGRAM pierwsza paczka zawiera zestaw powitalny dla przyszłej mamy, w skład którego wchodzi teczka na wyniki badań ciążowych, przytulanka sensoryczna dla dzidziusia oraz poradnik. Druga przesyłka to próbka mleka modyfikowanego 2 oraz poradnik.

LOVELA paczka zwiera darmowe próbki hipoalergicznych środków do prania i płukania ubranek dziecięcych.

KLUB MUSTELA w zamian za rejestrację otrzymamy próbki kosmetyków dla kobiet w ciąży oraz dla niemowlaków. Dodatkowo możemy brać udział w testowaniu pełnowymiarowych produktów.

NESTLE ZDROWY START W PRZYSZŁOŚĆ umożliwia przetestowanie różnych produktów ze swojego asortymentu. Obecnie jest to mleko Nan Optipro Plus 2 oraz Jogolino truskawka.

KLUB ENFAMAMA - po zarejestrowaniu się na stronie oraz po pobraniu aplikacji na telefon otrzymamy próbki mleka Enfamil.

NIEBIESKIE PUDEŁKO oferuje różne pakiety, w zależności od trymestru ciąży i wieku dziecka. Ja z tego programu otrzymałam 2 paczki, jedną z pakietu " Już wkrótce będę mamą " oraz niebieskie pudełko " Skarb malucha " po porodzie w szpitalu. Pudełka mają dosyć ciekawą zawartość, pełne są próbek i poradników, otrzymamy w nich także smoczki i butelki do karmienia.

Rejestrując się na stronie PAMPERS możesz sprawdzić czy szpital, w którym zamierzasz rodzić bierze udział w programie " Pierwsza pieluszka dla maluszka" . Jeśli tak, to po porodzie otrzymasz opakowanie pieluszek Pampers Premium Care, które moim zdaniem są najlepszym wyborem na początek. Dodatkowo dołączając do Świata Pampers otrzymasz 19 zł rabatu na produkty tej marki.

Po rejestracji na powyższych stronach oprócz możliwości otrzymania darmowych próbek, będziecie miały dostęp do informacji o aktualnych promocjach czy konkursach oraz masę bardzo ciekawych materiałów dotyczących rozwoju, zdrowia, karmienia i pielęgnacji niemowlaków.

bezpłatne próbki dla dzieci


Dajcie znać czy znacie te stronki, a może słyszałyście o jakiś innych, na których warto się zarejestrować?

Aby być na bieżąco polub blog na Facebooku. Jestem też na Instagramie.

Może Cię zainteresuje:
Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.