"TAK BLISKO" - PROPOZYCJA NA DŁUGIE JESIENNO-ZIMOWE WIECZORYDzisiaj mam dla Was kolejną propozycję literacką, która jest świetnym sposobem na nudę i umilenie długich jesienno-zimowych wieczorów. Książka "Tak blisko" autorstwa Tammary Webber to wciągający, owiany nutką tajemnicy romans obyczajowy. Ciekawa fabuła przesycona emocjami, zmysłowością i walką z samym sobą powoduje, że od lektury nie sposób jest się oderwać.


tak blisko recenzja
Główna bohaterka Jacqueline, która jest młodą studentką przechodzi trudny etap w życiu. Chłopak, dla którego zrezygnowała ze swoich marzeń i planów porzuca ją twierdząc, że chce poużywać życia oraz pospotykać się z innymi dziewczynami. Pewnego dnia, kiedy Jacqui wychodzi z imprezy na opuszczonym parkingu zostaje zaatakowana przez najlepszego kolegę swojego byłego, który próbuje ją zgwałcić. Na szczęście świadkiem zdarzenia staje się Lucas, tajemniczy i wytatuowany chłopak, który ratuje dziewczynę z opresji. W ten oto sposób drogi dwojga bohaterów się krzyżują i wybucha pomiędzy nimi gorące uczucie.

Książka "Tak blisko" pomimo, że nie należy do literatury wysokich lotów, jest bardzo wartościowa i interesująca. Opowiada o przyjaźni i miłości oraz porusza niezbyt często opisywany w powieściach tego typu motyw gwałtu. Autorka bardzo sprawnie posługuje się słowem, potrafi budować napięcie i nadać akcji odpowiedniego tempa. Dzięki temu książkę pochłania się jednym tchem i  zapomina o Bożym Świecie. Zdecydowanie polecam tą pozycję wszystkim poszukującym dobrej, a zarazem lekkiej literatury. Moja ocena 10/10


CYTATY

"Miłość nie jest brakiem logiki. Jest logiką sprawdzoną i udowodnioną. 
Podgrzaną i wygiętą tak, 
by wpasowała się w kontury serca."


"Przyznanie się do błędu i przeprosiny są cenne i wartościowe, ale czasami przychodzą zbyt późno."


KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE MOŻECIE KUPIĆ TUTAJ


Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.