PLAKATY "NA DOBRANOC" W 4 WERSJACH KOLORYSTYCZNYCH

Pokój synka (zobacz) skończyłam urządzać stosunkowo niedawno, jednak już zachciało mi się zmian. Najszybszym i najprostszym sposobem na metamorfozę jest wymiana plakatów, dlatego stworzyłam 5 grafik " Na dobranoc" w 4 wersjach kolorystycznych. Motywem przewodnim są gwiazdki, księżyc i chmurki, które doskonale wpasują się zarówno w wystrój pokoju dla chłopca jak i dla dziewczynki. Plakaty wystarczy pobrać i wydrukować w formacie A4. Może coś wpadnie Wam w oko i przyozdobi pokój Waszego malucha.wersja miętowa  POBIERZwersja różowa  POBIERZwersja niebieska  POBIERZ


wersja żółta POBIERZ

Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku domowego i nie wyrażam zgody na ich sprzedaż oraz komercyjne wykorzystanie. Jeśli chcesz udostępnić grafiki dla innych to dodaj link do źródła, czyli do mojego bloga.

Jeśli spodobał Ci się ten post i chcesz być na bieżąco polub blog na FBZobacz także:

Linki do darmowych plakatów do pokoju dziecka

- Najmodniejsze dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego

Karty do zdjęć "Mój piewszy rok"Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.