MAM ROCZEK - ZAPROSZENIA I GIRLANDY DO DRUKU

girlanda pierwsze urodziny do pobrania

Pierwsze urodziny to wielkie wydarzenie zarówno dla nas rodziców, jak i dla naszych maluszków. Jeśli śledzicie mojego Facebooka lub Instagrama to z pewnością wiecie, że kilka dni temu świętowaliśmy Roczek Kacperka. Z tej okazji zorganizowałam małe przyjęcie dla najbliższej rodziny. Zarówno tort, obiad, przystawki jak i dekoracje wykonałam sama (no dobra z dużą pomocą męża), więc przez 2 dni pracowaliśmy na najwyższych obrotach. Było jednak warto, bo wszystko świetnie się udało, a Kacperek był naprawdę szczęśliwy.

Specjalnie na przyjęcie przygotowałam zaproszenia oraz girlandę "Mam Roczek", które możecie pobrać i wydrukować. Grafiki udostępniam w dwóch wersjach: niebieskiej oraz różowej. Polecam wydrukować je na nieco grubszym papierze, a w drukarce ustawić najlepszą jakość. 

zaproszenia niebieskie pobierz

zaproszenia na roczek do druku
zaproszenia różowe pobierz

zaproszenia na roczek różowe do pobrania
Aby zrobić girlandę po wydrukowaniu szablonu należy wyciąć chorągiewki wzdłuż wykropkowanych linii. Następnie na górze każdej chorągiewki robimy dziurki dziurkaczem i przewlekamy przez nie tasiemkę tak, aby utworzyć dwa oddzielny wyrazy " MAM ROCZEK". Końce tasiemki przyklejamy do ściany przy użyciu dwustronnej taśmy lub Blu Tacka.

mam roczek girlanda

girlanda niebieska pobierz
girlanda różowa pobierzAby być na bieżąco polub blog na FB

Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.