Męskie koszulki ze świątecznymi printami - przegląd propozycji

 


# artykuł sponsorowany przez markę Denley #

W tym roku świąteczne printy na koszulkach to nie tylko standardowe przesłodzone choinki, ale na przykład interaktywne renifery. W niniejszym artykule przedstawiamy kilka stylowych looków bożonarodzeniowych dla panów.


Co wyrażają printy na T-shirtach dla mężczyzn?


Nadruki na koszulach zazwyczaj przedstawiają slogany, hasła, cytaty, nazwy klubów sportowych i marek oraz zdjęcia, lecz pierwsze printy w historii promowały partie polityczne. Nadruk nie jest więc tylko elementem ozdobnym, ale zawiera istotną treść. Print może wyrażać osobowość, sposób myślenia, dążenia, pasje, może motywować oraz być dopasowany do okazji – na przykład bożonarodzeniowej.


Męski T-shirt

Czy mężczyźnie wypada nosić świąteczną odzież?

Koszulki męskie z printami świątecznymi noszone w czasie świąt Bożego Narodzenia mogą nasuwać wątpliwości – czy to wypada mężczyźnie? Styliści są zdania, że tak, koszulki bawełniane męskie bardzo stylowo jest zakładać w święta nawet do eleganckich marynarek, o ile mamy do siebie dystans i o ile taki nadruk do nas pasuje. Przykładowo pod adresem sklepu internetowego Denley https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_T-shirty-324.html znajdziesz koszulki męskie eleganckie i luźniejsze z różnorodnymi printami świątecznymi, a nawet koszulki do biegania męskie w bożonarodzeniowym klimacie.


Czarny T-shirt z Mikołajem w interaktywnym stylu

Stylową propozycją jest czarna koszulka ze świątecznym nadrukiem w wersji progresywno-interaktywnej. Printy w tym stylu przedstawiają Mikołajów i bałwanki ze słuchawkami na uszach, renifery z goglami na oczach, akcesoria do gier komputerowych, śnieżynki, czapki Gwiazdora z napisem ze świata gier komputerowych. Czarny kolor koszulki, świat gier połączony ze światem świąt Bożego Narodzenia podkreślą męski charakter stroju. Ta propozycja jest dla Ciebie, jeśli szukasz czegoś świątecznego, a jednocześnie nie chcesz przesadzić ze słodkością świątecznych akcesoriów. Uwaga – tak kolorowa wersja koszulki wymaga bardziej stonowanego dołu. Możesz też wybrać wersję z białym T-shirtem.


Męska koszulka ze świątecznym printem

Print z reniferem – skandynawski szyk

Jeśli uważasz, że czarny kolor koszulki jest dla Ciebie zbyt ponury, postaw na czerwoną koszulkę świąteczną - to kolor bardzo modny w tym sezonie. Równie modnym akcentem na koszulce jest renifer. Renifery są obecnie nawet bardziej trendy niż klasyczne Mikołaje – ma to związek z popularną w ostatnich latach kulturą skandynawską, z którą renifery nierozerwalnie się kojarzą. Modna jest skandynawska prostota, minimalizm, bezpretensjonalność. Do tej stylizacji dobierz chinosy, rozpinany sweter i udaj się tak ubrany na świąteczną kolację – rodzina będzie zachwycona!Męski T-shirt z reniferem

Snowboardowa stylizacja z Mikołajem

Jeśli jednak bez pamięci kochasz Mikołaje i nie wyobrażasz sobie świąt Bożego Narodzenia bez tego akcentu, postaw na białe T-shirty męskie z czerwonym Mikołajem na snowboardowej desce. Propozycja ta jest dosyć minimalistyczna - idealna dla mężczyzn, którzy lubią prostotę i konkret. Biały kolor koszulki nawiązuje do koloru śniegu, dodaje też świeżości i lekkości. Koszulka tego typu bardzo wdzięcznie wygląda z jeansami.


Jakie jeszcze nadruki są modne?

W tym sezonie bardzo modne są również printy pionowe układające się w ciągi słów, w koła, kwadraty i trójkąty, a także pojedyncze słowa i litery. Kolejny trend to printy 3D. Stylowe jest także noszenie koszulek z printami danej osobowości wirtualnej, np. swojego serialowego ulubieńca.


Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.