O MNIEWitam Cię na moim blogu. Na imię mam Monika, a to miejsce powstało z pasji oraz chęci posiadania własnej przestrzeni w sieci. Z wykształcenia jestem kosmetologiem i przez wiele lat pracowałam w zawodzie, zarówno w kraju jak i zagranicą. Obecnie czuję się spełniona jako matka i żona. Zrezygnowałam z pracy zawodowej na rzecz rozwijania swoich zainteresowań, celebrowania chwil oraz poświęcania się rodzinie. 

Lubię otaczać się ładnymi rzeczami, a najlepiej czuję się w harmonijnych oraz stonowanych wnętrzach, w których panuje ład i porządek. Jestem uzależniona od dobrych kosmetyków i czekolady, jednak z tym drugim nałogiem staram się sukcesywnie walczyć. Cenię sobie dobre kino i mam słabość do książek, szczególnie tych z wątkiem romansowym w tle :)


Moje IDEALIA to blog osobisty, w którym poruszam tematy bliskie mojemu sercu. Znajdziesz tu porady kosmetyczne, moje ulubione przepisy kulinarne, testy i recenzje przeróżnych produktów, wpisy związane z ciążą i macierzyństwem, a także te dotyczące mojego ostatniego hobby jakim jest aranżacja wnętrz i projekty DIY. Mam nadzieję, że coś cię tu zaciekawi i że zostaniesz ze mną na dłużej…..
Jeśli chcesz być na bieżąco to zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku

Jestem też na Instagramie

Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.