KARTY DO ZDJĘĆ "PIERWSZY ROK" W 4 WERSJACH KOLORYSTYCZNYCH

karty do zdjęć miesiąc życia

Małe dzieci bardzo szybko rosną i zmieniają się praktycznie z dnia na dzień. Dzięki uwiecznianiu kolejnych tygodni i miesięcy na zdjęciach, możemy zauważyć te subtelne różnice oraz porównać zachodzące zmiany. Jest to także pamiątka na całe życie. Świetnym pomysłem, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularny jest umieszczanie w kadrze kart określających wiek dziecka. Dzięki temu przeglądając zdjęcia w albumie czy na komputerze, nie musimy się zastanawiać ile miesięcy czy tygodni miał nasz maluch na danej fotce. Dodatkowo karty są mobilizacją do systematycznych sesji zdjęciowych. Nie oszukujmy się, ale na początku każdy strzela miliony zdjęć, których liczba zmniejsza się proporcjonalnie do przybywających dziecku miesięcy.


Dzisiaj przygotowałam dla Was karty do zdjęć upamiętniające pierwszy rok życia malucha, miesiąc po miesiącu. Karty są w 4 wariantach kolorystycznych do wyboru, wystarczy je pobrać, wydrukować i wyciąć. Karty można wydrukować na zwykłym papierze lub na bloku technicznym, dzięki czemu będą miały lepszą jakość. Ja drukowałam na standardowym papierze do drukarek i wyszły całkiem ok. Z jednej kartki w formacie A4 wychodzą 4 karty do zdjęć.

Tutaj mój 6 miesięczny maluch z błękitną kartą w tle. Sesja okazała się świetną zabawą, a na zakończenie synek potraktował kartę jako pyszną przekąskę :)

Podglądowe zdjęcie koloru kart

karty do zdjęć miesiące pierwszy rok do pobrania

KARTY BŁĘKITNE pobierz
KARTY RÓŻOWE pobierz
KARTY SZARE pobierz
KARTY MIĘTOWE pobierz

Karty udostępniam wyłącznie do użytku domowego i nie wyrażam zgody na ich sprzedaż oraz komercyjne wykorzystanie.


Dajcie znać co sądzicie o takich kartach? Czy ich wykorzystanie do zdjęć z maluszkiem uważacie za fajny pomysł, czy raczej za zbędny element? Wkrótce przygotuję także karty z krokami milowymi w rozwoju dziecka, dlatego aby być na bieżąco polubcie blog na Facebooku oraz obserwujcie mnie na Instagramie.

Tradycyjnie daję namiary na inne ciekawe wpisy, które może Was zainteresują:Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.