PIŁKARSKI POKÓJ DLA DZIECKA - INSPIRACJEWiększość chłopców w wieku kilku, kilkunastu lat mocno interesuje się piłką nożną. Czasami zamiłowanie to przemija dosyć szybko, a czasami fascynacja trwa latami. Jeśli Twój synek jest fanem tego sportu, to może warto pomyśleć o urządzeniu mu pokoju w stylu piłkarskim. Możliwości jest wiele: możesz przekształcić sypialnię w boisko piłkarskie lub zainwestować w kilka dodatków kojarzących się z tym sportem, możesz wybrać dekoracje nawiązujące do ulubionej drużyny piłkarskiej lub ukochanego piłkarza.
źródło zdjęcia głównego zobacz

Mój maluch dawno wyrósł z okresu niemowlęcego i powoli staje się małym mężczyzną. Jego pokoik urządzony jest w pastelowych barwach i myślę, że powoli nadchodzi czas na zmianę wystroju. Ponieważ synek wykazuje duże zainteresowanie piłką nożną, to rozważam aranżację w tym właśnie stylu. Mam już nawet pierwszy gadżet, czyli pufę piłkę i chyba zdecydujemy się pójść dalej w tym kierunku. Na razie przeglądam inspiracje i zastanawiam się jak to połączyć w spójną całość. A oto kilka ciekawych aranżacji jakie udało mi się znaleźć:

Bardzo podobają mi się te trójwymiarowe tapety przedstawiające trybuny oraz łóżka w kształcie bramek piłkarskich. Są to elementy, które chciałabym umieścić w pokoju synka, nad resztą wystroju nadal się zastanawiam. Dajcie znać co sądzicie o takim piłkarskim pokoju dla dziecka.
Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.