LEŚNY POKÓJ DLA DZIECKA INSPIRACJE + PLAKATY DO POBRANIA

leśne plakaty dla dzieci do druku

Leśne pokoje dziecięce inspirowane są naturą oraz przyrodą. Nawiązują one do stylu skandynawskiego i stanowią hit w aranżacji wnętrz. Z założenia wystrój ten ma być subtelny, spokojny i delikatny. Nie chodzi więc o przemalowanie ścian na intensywny zielony kolor, ale o wybór pastelowych barw Ziemi z palety brązów, beżów czy przygaszonych zieleni. W leśnym pokoju powinny dominować naturalne materiały, takie jak drewno, kamień, len, bawełna. Całość powinna być spójna stwarzając wrażenie oazy spokoju i relaksu. Osobiście zakochałam się w tym stylu i myślę, że mój synek byłby bardzo zadowolony, gdybym stworzyła mu taką sypialnię. 

Aby urządzić piękny pokój leśny, nie możemy zapomnieć o odpowiednich dodatkach. Świetnym uzupełnieniem będą tu plakaty ze zwierzętami, którymi możemy ozdobić wolne ściany. Specjalnie dla Was przygotowałam 6 wariantów takich grafik. Wystarczy je pobrać, wydrukować i oprawić w ramki. Poniżej przedstawiam też wspaniałe inspiracje, jakie udało mi się znaleźć na Pintereście. 

Plakat z sarenką pobierz

Plakat z liskiem pobierz

Plakat z zajączkiem pobierz

Plakat z sową pobierz

Plakat z jeżem pobierz

Plakat z wiewiórką pobierz

INSPIRACJE:

Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.