ZMYSŁOWO I EROTYCZNIE - "MISTRZ" KATARZYNY MICHALAKNie jestem zbyt wielką fanką polskiej literatury. Uważam, że książkom napisanym przez naszych rodzimych pisarzy zdecydowanie brakuje "tego czegoś". Skuszona dobrymi opiniami postanowiłam jednak sięgnąć po powieść Katarzyny Michalak pt. "Mistrz" i zdecydowanie tego nie żałuję.

Książka "Mistrz" jest polską odpowiedzią na "50 twarzy Greya" i pomimo, że nie należy do bardzo ambitnej literatury, jest o wiele wyższych lotów niż jej pierwowzór. Powieść ta otwiera cykl Polskie Autorki - Zmysłowo i Erotycznie. Jest to typowy romans, jednak bardzo dobry w swojej kategorii. Wywołuje silne emocje w czytelniku i zapada w pamięć. Zdecydowanie polecam lekturę "Mistrza" wszystkim wielbicielom romansów ze szczyptą erotyzmu.


Mistrz Katarzyna Michalak opis opiniaOpis Książki

Dwie dziewczyny o zupełnie innych charakterach trafiają w sam środek mafijnego biznesu. Jedną z nich jest piękna i pewna siebie Andżelika, drugą skromna i dobrze ułożona, lecz momentami rozkapryszona Sonia, która miała nieszczęście znaleźć się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Wokół nich kręcą się trzej mężczyźni: seksowny i budzący sprzeczne uczucia Raul, jego brat Vincent, który jest dużym dzieckiem i playboyem oraz Paweł - prawa ręka bossa...

Akcja książki rozpoczyna się w Warszawie, a następnie przenosi się na piękny i słoneczny Cypr. Znajdziemy tu dużo świetnie opisanych scen miłosnych oraz erotykę, która nie budzi niesmaku. Wątek sensacyjny wciąga tak bardzo, że nie sposób się od lektury oderwać, a każdy kolejny akapit wzmaga apetyt na więcej. Zakończenie zaś jest iście mistrzowskie, wywołuje morze emocji i wyciska potok łez. Gorąco polecam powieść Katarzyny Michalak wszystkim odważnym, ciekawskim i nieuznającym sexu za temat tabu. Moja ocena 10/10.


Jeśli chcesz być na bieżąco, zostań obserwatorem bloga na :

  instagram  facebook  google https://www.pinterest.com/monikabasiak58/
Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.