WALENTYNKOWE PLAKATY DO DRUKU

plakaty na walentynki do druku


Bardzo lubię grafiki i plakaty z napisami, bo dzięki nim w łatwy oraz szybki sposób możemy odmienić wnętrze. Ponieważ Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, postanowiłam przygotować kilka plakatów, które możecie pobrać i wydrukować. Grafiki wykonane są w klasycznej Walentynkowej kolorystyce i świetnie sprawdzą się jako dekoracja mieszkania lub jako prezent dla bliskiej osoby. 


Chociaż uważam, że uczucia należy okazywać przez cały rok, to jednak lubię celebrować takie szczególne momenty.W tym roku mam zamiar zaszaleć i z okazji Święta Zakochanych udekorować mieszkanie plakatami, zaserwować ciasteczka serduszka, o których pisałam TUTAJ oraz przygotować romantyczną kolację przy blasku świec :)

Wracając do tematu plakatów, to możecie wydrukować je w formacie A4 lub A3. Wystarczy domowa drukarka i zwykły papier, chociaż dla lepszych efektów polecam użyć grubszego papieru np. kredowego lub po prostu brystolu. Plakaty nie posiadają czarnych ramek widocznych na zdjęciach, stworzyłam je, abyście mogli zobaczyć jak będą wyglądały po oprawieniu.

plakaty do pobrania za darmo

LOVE  pobierz >>>

plakaty do pobrania walentynki
LOVE is in the AIR pobierz >>>


Be Mine pobierz >>>


Keep calm ... pobierz >>>

Tylko mnie kochaj pobierz >>>

Dajcie znać co sądzicie o tych plakatach oraz który jest Waszym faworytem? Jeżeli chcecie być na bieżąco z nowymi wpisami to dołączcie do Moje IDEALIA na Facebooku i Instagramie

Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku domowego i nie wyrażam zgody na ich sprzedaż oraz komercyjne wykorzystanie.

plakaty na walentynki do drukowania

Może Cię zainteresuje:

Walentynki i antywalentynki w kinie

Walentynkowe ciasteczka

Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.