WALENTYNKI I ANTYWALENTNKI W KINIE - NA CO WARTO PÓJŚĆ

na co pójść do kina na walentynki


Walentynki spędzone w kinie to tradycja i jak dla mnie obowiązkowy punkt tego dnia. Nawet jeśli ktoś sceptycznie podchodzi do tego święta to i tak jest to świetna okazja, aby wspólnie ze swoją drugą połówką, obejrzeć jakąś filmową nowość. Trzeba przyznać, że organizatorzy bardzo się starają i w okolicach Święta Zakochanych, na dużym ekranie pojawia się masę ciekawych pozycji. Do wyboru mamy romanse, melodramaty i komedie romantyczne. Jeśli jednak pragniesz uciec od różu, pluszu i serduszek, to Multikino przygotowało coś specjalnie dla Ciebie - ANTYWALENTYNKOWĄ NOC GROZY, gdzie zamiast kolejnej historii miłosnej będziecie mogli obejrzeć najbardziej mroczne filmy grozy.

Film, który sama wybrałam i czekam na niego z niecierpliwością to "Ciemniejsza strona Greya". Co prawda pierwsza część trochę mnie zawiodła, ale kontynuacja zapowiada się obiecująco. Melodramat oparty jest na światowym bestsellerze "50 twarzy Greya", o którym nie trzeba chyba pisać, bo słyszał o nim praktycznie każdy. Jeżeli nie jesteście przekonani, zerknijcie na zwiastun

"La La Land" to muzyczna komedia romantyczna z Emmą Stone w roli głównej. Pomimo, że nie przepadam za musicalami, to ta pozycja wydaje się być warta obejrzenia tym bardziej, że pierwsze recenzje są naprawdę dobre. Zobacz zwiastun

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" to polski dramat biograficzny, który opowiada o rewolucji seksualnej w czasach PRL. Tytułowa bohaterka będąca słynną ginekolog poświęciła życie na zrewolucjonizowanie seksualności Polaków oraz na przełamanie ich konserwatywnej obyczajowości. Zobacz zwiastun.

"Jackie" to kolejny dramat biograficzny, w którym możemy zobaczyć jeden z najbardziej wstrząsających momentów w historii USA, widziany oczami Pierwszej Damy. W roli głównej Natalie Portman. Zobacz zwiastun.

Jeśli jednak jesteście amatorami mocniejszych wrażeń, to w pierwszy powalentynkowy piątek możecie wziąć udział w Antywalentynkowej Nocy Grozy. Za 33 zł możecie spędzić całą noc w kinie i obejrzeć 4 najlepsze mroczne filmy ostatnich tygodni. W repertuarze pojawią się: "Lekarstwo na życie", "Autopsja Jane Doe", "Zombie Express", "Lament".

Dajcie znać czy lubicie spędzać Walentynki w kinie, a jeśli tak to na jaki film wybieracie się w tym roku?

Może Cię także zainteresuje:

Walentynkowe plakaty do druku

Walentynkowe ciasteczka


Aby być na bieżąco zostań obserwatorem bloga na Facebooku i Instagramie.
Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.