POMYSŁ NA PAKOWANIE PREZENTÓW GWIAZDKOWYCH + ETYKIETY NA PREZENTY DO DRUKU

pomysł na pakowanie prezentów ładnie i tanio

Pakowanie świątecznych prezentów to jedno z moich ulubionych zajęć. Uważam, że ładne i oryginalnie opakowanie prezentu jest tak samo ważne jak jego zawartość, dlatego co roku przeglądam Pinterest w poszukiwaniu inspiracji. W tym roku postawiłam na szary papier, konopny sznurek oraz gałązki choinki. To zestawienie wygląda naprawdę fajnie i myślę, że spodoba się każdej obdarowanej osobie. Aby podkreślić rustykalny charakter opakowań, przygotowałam czarno-białe etykiety, które wystarczy pobrać i wydrukować. Oczywiście możecie je wydrukować na kolorowym papierze np. czerwonym lub złotym, dzięki czemu nabiorą całkowicie innego wyglądu. POBIERZ ETYKIETY

etykiety na prezenty bożonarodzeniowe diy

Aby zapakować prezenty w taki sposób będziecie potrzebować:

- szary papier (ok 1 zł za duży arkusz, który wystarczy średnio na 4 prezenty)
- sznurek konopny (ok 3,5 zł)
- taśma klejąca
- gałązki choinki
- szyszki
- niewielkie ozdoby choinkowe
- wydrukowane etykiety
Jak widzicie jest to proste, tanie i ekologiczne rozwiązanie. Dajcie znać czy samodzielnie pakujecie prezenty, a może wolicie pójść na łatwiznę i wrzucacie podarki do gotowych toreb prezentowych?

opakowanie prezentu w stylu rusyukalnym

szary papier do pakowania prezentów

pakowanie prezentów bożonarodzeniowych

Zobacz także zabawny pomysł na pakowanie prezentów [klik]

Aby być na bieżąco polub blog na FB:

Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.