Jak urządzić balkon w bloku - pomysły i inspiracje

pomysły na balkon w bloku


W ostatnim czasie upały dają wszystkim popalić, a w szczególności tym, którzy muszą przetrwać w mieście do czasu upragninego urlopu. Mało który mieszkaniec bloku dysponuje własnym podwórkiem, ale za to większość posiada chociażby malutki skrawek balkonu, na którym może utworzyć swój azyl. Tak naprawdę wystarczy niewielki nakład pracy i pieniędzy, aby przemienić swój balkon w strefę relaksu, gdzie będziemy mogli odpocząć po cieżkim dniu pracy. Poniżej przedstawiam Wam piękne balkonowe inspiracje, jakie udało mi się znaleźć na Instagramie.

Kiedy mieszkałam w bloku, nie przykładałam zbyt wielkiej uwagi do wystroju mojego balkonu, gdyż większość czasu w okresie wiosenno-letnim spędzałam na wsi. Zależało mi jedynie, aby rośliny były odporne na susze i upał, a balkon był łatwy do ogarnięcia i posprzątania. Tak się jednak napatrzyłam na te cudowne fotki na Instagramie, że już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła zaaranżować taras w nowym domku. 
Meble z paletSztuczna trawa

Nastrojowe oświetlenie


Aby być na bieżąco polub blog na FB:
Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.