WSPÓŁPRACA

Witaj

Moje IDEALIA to dynamicznie rozwijający się blog lifestylowy, przeznaczony głównie dla kobiet. Jest to miejsce, w którym inspiruję, tworzę i testuję. Ponieważ jestem osobą o wielokierunkowych zainteresowaniach, na blogu podejmuję różne tematy, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Moje IDEALIA to możliwość przeprowadzenia atrakcyjnych i kreatywnych kampanii reklamowych. Jeśli posiadasz ofertę zgodną z  tematyką tego miejsca, to chętnie podejmę z Tobą współpracę. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu:

                                                monikabasiak@poczta.fmMożliwe formy współpracy:

- lokowanie produktu
- wpis sponsorowany
- link do Twojego sklepu/strony
- baner reklamowy w prawej kolumnie widoczny na stronie głównej oraz po wejściu w dany 
  post
- organizacja konkursu dla czytelników
- przeprowadzenie testu i recenzja
- kampania w social mediach
- inne ( Twoja propozycja )


Statystyki według GA luty


statystyki bloga moje idealiaKto mnie odwiedza?

W zeszłym miesiącu odwiedziło mnie ponad 51 tysięcy unikalnych użytkowników, z czego znaczną większość, bo aż 91% stanowiły kobiety. Wśród czytelników najliczniejszą grupę tworzyły osoby w wieku 25-34 lata (46%), kolejno osoby w wieku 18-24 lata (25%), 35-44 lata (18%) oraz powyżej 45 lat (11%).


Moje dotychczasowe współprace
Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.