CZY WIESZ CO MÓWI O TOBIE KRÓJ TOREBKI KTÓRĄ NOSISZ NA CO DZIEŃ?

typ torebki a osobowość

Czy zastanawiałyście się kiedyś co mówi o Was krój Waszej torebki? Być może niektórym wyda się to śmieszne, ale rodzaj torebki jaką nosisz na co dzień, mówi bardzo wiele o Twojej osobowości. Jak to jest, że jednym z nas wystarcza mała kopertówka, zaś inne z trudem mogą się pomieścić w ogromnej shopperce (zdecydowanie zaliczam się do tej grupy). 


W dzisiejszych czasach torebka nie jest jedynie elementem stroju, w którym nosimy niezbędne drobiazgi typu portfel, klucze czy telefon. Ulubiona torebka pozwala określić jaki styl życia prowadzisz, jaki masz status społeczny oraz jaki masz charakter i temperament. "Pokaż mi swoją torebkę, a powiem Ci kim jesteś". Niektórzy psychologowie twierdzą, że to jaki rodzaj torebki kupujemy, zapisane mamy w kodzie DNA.

                                                                                                 
 Shopperka


To duża i pojemna torebka, która zmieści wszystko co potrzebne. Kobiety wybierające ten typ torebki to osoby aktywne, które są w ciągłym ruchu, lubiące przejmować inicjatywę i mające ambitne plany. Wybór takiej torby pozwala być przygotowanym na wszystko i daje właścicielce poczucie bezpieczeństwa.Listonoszka
To torebka małej lub średniej wielkości z długim pojedynczym paskiem. Torebka ta ma zazwyczaj dużo przegródek i kieszeni co świadczy, że jej właścicielka jest osobą uporządkowaną i zorganizowaną. Dziewczyny noszące listonoszki cenią sobie wygodę, ale bardzo ważny jest dla nich modny oraz stylowy wygląd. Taka torebka przewieszona przez ciało może świadczyć, że jesteś osobą nieco nieśmiałą.
                    Teczka

Kobieta nosząca teczkę jest osobą pewną siebie, niezależną i nowoczesną. Koncentruje się na konkretnych celach, posiada wyraźny punkt widzenia, którego nikt nie jest w stanie zmienić. Lubi, gdy wszystko ma swoje miejsce.

  Kopertówka


To torebka niewielkich rozmiarów, dlatego kobieta nosząca ją na co dzień, jest osobą dobrze zorganizowaną, która ceni sobie dobry wygląd i styl. Właścicielka kopertówki lubi być w centrum uwagi i z łatwością ulega najnowszym trendom mody.
                   Torebka ozdobna


Kobiety noszące ozdobne torebki są osobami bardzo towarzyskimi, lubiącymi się bawić i śmiać. Bez względu na wiek, czują się młodo i lubią korzystać z życia. Portfel


Osoby wychodzące z domu z portfelem zamiast torebki są bardzo pozytywne i optymistycznie patrzące na świat. To idealistki, które wierzą, że zawsze wszystko pójdzie po ich myśli. Cieszą się życiem i lubią otaczać się osobami z pasją do życia. 


      
      Elegancka torebka noszona w ręce lub                                       na przedramieniu


Kobiety, które noszą eleganckie torebki w ręce lub na przedramieniu są pewne siebie i mają silny charakter. Ten typ torebek często spotykany jest wśród celebrytek i gwiazd show biznesu.


Ciekawi mnie jaki jest Wasz ulubiony typ torebki? Ja niezmiennie od lat noszę shopperkę i wydaje mi się, że ten opis dosyć trafnie charakteryzuje moją osobowość.

Aby być na bieżąco polub blog na FB:

Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.