PLAKATY NA DZIEŃ MATKI DO DRUKU

darmowe plakaty na dzień matki
Wielkimi krokami zbliża się 26 maj, czyli Dzień Matki. Uważam, że jest to jedno z piękniejszych świąt i warto w tym szczególnym dniu pokazać naszym Rodzicielkom, jak bardzo je kochamy i jak wiele dla nas znaczą. Nie chodzi tu oczywiście o jakieś drogie i wymyślne prezenty, ale o sam gest i pamięć. Na pewno każdej Mamie będzie bardzo miło, jeśli otrzyma szczere życzenia i słodki upominek lub kwiaty. Fajnym pomysłem na wyrażenie swoich uczuć czy życzeń są też kolorowe plakaty, które Mama będzie mogła powiesić na ścianie lub postawić na półce. Dzisiaj przygotowałam dla Was 5 grafik do wyboru. Wystarczy je wydrukować w jak najlepszej jakości na grubszym papierze i oprawić w ładne ramki. 


Wersja 1 pobierzWersja 2 pobierzWersja 3 pobierzWersja 4 pobierzWersja 5 pobierz


A może zamiast iść na łatwiznę i kupować Mamie gotowe słodkości lub kosmetyk, przygotujecie coś własnoręcznie?! Może wypróbujecie przepis na pyszny Tort Trójkolorowy (zobacz) lub wykonacie aromatyczne kule do kąpieli (zobacz).

Aby być na bieżąco polub blog na FB:Dziękuję za odwiedziny. Każda wizyta i komentarz sprawiają mi wielką radość oraz motywują do dalszej pracy nad blogiem. W miarę możliwości staram się odpowiadać na komentarze oraz odwiedzać blogi osób, które zostawiły tu po sobie ślad. Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności bloga.